GELENEKSEL ANTALYA SINAV VE DİL KAMPI

Kampüs Koleji’nin  gelenekselleşen Antalya Kampı bu yılda büyük bir coşku ve heyecanla Limak Atlantis Deluxe Hotels’de tekrarlandı.

3-4-5-6-7-9 ve 10. Sınıf öğrencilerimizle Dil Kampı kapsamında yaparak-yaşayarak öğrenme modeli ile İngilizce ve İspanyolca dil becerilerini geliştirirken, her ihtiyaçlarını ingilizce konuşarak karşılamaya çalışarak speaking konusunda da kendilerini geliştirme fırsatı buldular.

8-11 ve 12. sınıf öğrencilerimiz ise Sınav Kampı kapsamında Deneme sınavları; soru çözümleri ve konu tekrarları ile yoğun bir tempoda sınavlara hazırlanırken, bir yandanda kitap okuma saatleri ile yorumlama gücü ve hayal güçlerini geliştirdiler.

Kampta akademik gelişimin yanısıra sosyal gellişime de önem verirken bu bağlamda öğrenciler, öğretmenleri ve idarecileri ile birlikte futbol, basketbol, voleybol,yüzme, okçuluk, atıcılık etkinlikleri sayesinde bol keyifli vakit geçirerek unutamayacakları anlar yaşadılar.

Kampüs Koleji olarak öğrencilerimizin akademik – sosyal ve kültürel gelişimine önem veriyor, öğrencilerimizi hem sınava hemde hayata hazırlamış olmanın gururunu yaşıyoruz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir